ارسال پول با وسترن یونیون

ارسال پول توسط وسترن یونیون از این شرکت، همگی از حساب افراد حقیقی یا حقوقی بوده که اقامت معتبر در خارج از کشور دارند. بنابراین اگر طرف حساب شما از افراد و یا موسسات قابل اطمینان و اعتبار می باشد؛ ما می توانیم حواله ویسترن یونیون شما را سریع تر از همه انجام دهیم .

image

۱- کشور و مقدار را انتخاب نماييد

در صفحه اصلي سايت ، روش پرداخت وسترن يونيون و کشور مورد نظر را انتخاب کنيد تا هزينه حواله وسترن يونيون محاسبه شود

image

۲- جزييات فاکتور را ببينيد و اطلاعات گيرنده را بدهيد

با کليک بر روي “ادامه” در صورتي که قبلا ثبت نام کرده باشيد جزييات فاکتور خود را ملاحظه کنيد و اطلاعات گيرنده وجه را مشخص کنيد

image

۳- پرداخت کنید

پس از تاييد پرداخت شما، پيش فاکتور به آدرس ايميل شما ارشال خواهد شد و شما قادر خواهيد بود هزينه را آنلاين پرداخت نماييد. با پرداخت هزينه، حواله وسترن يونيون شما در روند انجام قرار مي گيرد و در زمان مقرر رسيد براي شما ارسال مي شود.

حواله وسترن یونیون

برای پرسش های متداول مرتبط با وسترن یونیون کلیک کنید

چرا وسترن یونیون؟

اگر مسافری در خارج کشور نیازمند پول می باشد یا از حساب بانکی در ان کشور برخوردار نمی باشد، شما می توانید توسط وسترن یونیون از تهران به صورت فوری برای او پول ارسال کنید. به این منظور شما تنها باید نام و نام خانوادگی شخص را ارئه دهید. سپس شخص می تواند با پاسپورت خود به یکی از دفاتر وستن یونیون مراجعه نماید و وجه ارسالی را نقدا دریافت نماید.

در اکثر کشورها و شهرهای سراسر دنیا شعبه های متعددی وجود دارد که خدمات ویسترن یونیون را ارائه می دهند. با این وجود اگر تردید دارید که شعبه وسترن یونیون در نزدیکی محل اقامت فرد گیرنده وجود دارد یا نه می توانید شعبات وسترن یونیون را بررسی نمایید

روش ارسال حواله وسترن یونیون:

   ۱- حصول اطمینان از وجود سرویس ویسترن یونیون در کشور و شهر مورد نظر.
   ۲- ارائه اطلاعات گیرنده حواله و پر کردن فرم مربوطه در صرافی دانش.
   ۳- پرداخت هزینه حواله .
   ۴- مراجعه فرد گیرنده بهمراه پاسپورت خود به یکی از شعبه های ویسترن یونیون و دریافت وجه نقد.