خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی‌ آنلاین دانش پرداخت

دانش پرداخت این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم می آورد تا ارز های دیجیتال را به صورت بر خط به ریال تبدیل، و یا خریداری نمایند

ما مفتخریم که همیشه خریدار ارز های دیجیتال با قیمت های استثنایی هستیم و بسیار خشنودیم که مشتریان ما آسودگی خاطر در خرید و فروش ارز های دیجیتال تجربه می نمایند

شاید یکی از دلایل امنیت خاطر مشتریان ارز های دیجیتال دانش پرداخت در این باشد که ما همواره قابلیت تبدیل این ارز ها به ارز های رایج کشور های دیگردیگر دیجیتال را دارا هستیم. بنابراین به هر مقدار که ما ازشما خرید کنیم، میتوانیم معادل آن را حواله بانکی ارزی، وجه نقد و یا سایر ارزهای دیجیتال با شما تسویه کنیم.

ما از معدود صرافی های ارز دیجیتال هستیم که در دنیای ارز واقعی نیز فعالیت قابل توجهی داریم. بالطبع، این قابلیت را دارا هستیم که از والت های معتبر ارز دیجیتال وریفای شده با حساب اشخاص حقیقی استفاده نماییم. و این یکی از مواردی است که ما را نسبت به دیگران متمایز می کند.

خرید فروش بیت کوین

  روش خرید ارز های دیجیتال

 1. وارد صفحه خرید شوید و در محاسبه گر اصلی نوع پرداخت ارز دیجیتال را انتخاب نمایید
 2. سپس مقدار ارز مورد نظر خود و نوع رمز ارز را انتخاب نمایید. محاسبه گر نرخ تبدیل را به شما نشان می دهد. برروی کلید ادامه کلیک کنید.
 3. در صورتی که قبلا ثبت نام ننموده اید شما به صفحه ثبت نام منتقل می شوید و مدارک احراز هویت خود را برای ما ارسال می نمایید. در صورتی که قبلا این کار را انجام داده اید، تنها کافیست در این مرحله آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.
 4. درخواست خرید رمزارز شما ثبت شده و سریعا توسط ما بررسی می شود. سپس شما قادر خواهید بود روش پرداخت ریالی را انتخاب نموده و خرید خود را تکمیل نمایید.
 5. ارز خریداری شما به آدرس کیف پولی که تعیین کرده اید ارسال خواهد شد و رسید آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت

  نحوه فروش ارز دیجیتال

 1. وارد صفحه فروش ارز شوید و در محاسبه گر اصلی ارز دیجیتال را انتخاب نمایید
 2. سپس مفدار ارز و نوع رمز ارزی که مایل به فروش آن هستید را انتخاب نمایید. محاسبه گر نرخ تبدیل را به شما نشان می دهد. برروی کلید ادامه کلیک کنید.
 3. در صورتی که قبلا ثبت نام ننموده اید شما به صفحه ثبت نام منتقل می شوید و مدارک احراز هویت خود را برای ما ارسال می نمایید. در صورتی که قبلا این کار را انجام داده اید، تنها کافیست در این مرحله اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نمایید.
 4. درخواست فروش رمزارز شما ثبت شده و سریعا توسط ما بررسی می شود. سپس آدرس کیف پول ما برای شما نمایان می شود که پس از انتقال ارز به این آدرس، ما نیز معادل ریالی طبق آنچه که محاسبه گر نشان داده است به حساب شما واریز می کنیم.
 5. معادل ریالی به خساب بانکی که تعیین کرده اید ارسال خواهد شد و رسید آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت