ارسال پول با وسترن یونیون Western Union

وسترن یونیون لوگو

وسترن یونیون از قدیمی ترین و رایج ترین روش های ارسال آنی پول با قابلیت ارسال به تقریبا هر شهر و کشوری در دنیا می باشد. در صورتی که برای ارسال پول عجله دارید و یا صرفا شخصی که میخواهید برای او پول ارسال کنید فاقد حساب بانکی و یا کارت اعباری می باشد، دانش پرداخت در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین نرخ حواله وسترن یونیون شما را ارسال می نماید.


در سه مرحله آسان

image

۱- کشور و مقدار را انتخاب نماييد

روش حواله وسترن یونیون ، کشور مورد نظر و مبلغ ارسالی را انتخاب کنيد تا هزينه حواله وسترن يونيون محاسبه شود

image

۲- جزييات فاکتور را ببينيد و اطلاعات گيرنده را بدهيد

با کليک بر روي “ادامه” در صورتي که قبلا ثبت نام کرده باشيد جزييات فاکتور خود را ملاحظه کنيد و اطلاعات گيرنده وجه را مشخص کنيد

image

۳- پرداخت کنید و کد MTCN را همان روز دریافت کنید

پس از تاييد، پيش فاکتور به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد و می توانید هزينه را آنلاين پرداخت نماييد. حواله وسترن يونيون شما در روند انجام قرار مي گيرد و در زمان مقرر رسيد براي شما ارسال مي شود.

حواله وسترن یونیون

« برای پرسش های متداول مرتبط با وسترن یونیون کلیک کنید »

چرا وسترن یونیون؟

اگر مسافری در خارج کشور نیازمند پول می باشد یا از حساب بانکی در ان کشور برخوردار نمی باشد، شما می توانید توسط وسترن یونیون از تهران به صورت فوری برای او پول ارسال کنید. به این منظور شما تنها باید نام و نام خانوادگی شخص را ارئه دهید. سپس شخص می تواند با پاسپورت خود به یکی از دفاتر وستن یونیون مراجعه نماید و وجه ارسالی را نقدا دریافت نماید.

در اکثر کشورها و شهرهای سراسر دنیا شعبه های متعددی وجود دارد که خدمات وسترن یونیون را ارائه می دهند. با این وجود اگر تردید دارید که شعبه وسترن یونیون در نزدیکی محل اقامت فرد گیرنده وجود دارد یا نه می توانید شعبات وسترن یونیون را بررسی نمایید

روش ارسال حواله وسترن یونیون:

   ۱- حصول اطمینان از وجود سرویس وسترن یونیون در کشور و شهر مورد نظر.
   ۲- ارائه اطلاعات گیرنده حواله و پر کردن فرم مربوطه در صرافی دانش.
   ۳- پرداخت هزینه حواله .
   ۴- مراجعه فرد گیرنده بهمراه پاسپورت خود به یکی از شعبه های وسترن یونیون و دریافت وجه نقد.

جستجوی دفاتر وسترن یونیون

لطفا کشور مورد نظر را انتخاب کنید.

China