خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانش پرداخت

درباره ما


دانش پرداخت فلسفه کاری خود را بر انجام آسان و سریع کلیه پرداخت های ارزیپرداخت های انلاین قرار داده و مفتخر است که توانسته با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین تجربیات گذشته خود، چنین خدماتی را بدون واسطه و با پلتفرمی ساده و شفاف، به کاربران ارائه کند. در سایت دانش پرداخت، کلیه روش های مرسوم پرداخت پول به خارج از کشورپرداخت آنلاین گنجانده شده و محاسبه گر آنلاین سایت، نرخ دقیق و لحظه ای را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

شرکت دانش پرداخت با دو هدف تاسیس شد. ابتدا بهره گیری از تجارب متخصصین امور ارزی بین المللاین زمینه و دوم ارتقا سطح رضایت مشتری با ایجاد بستر امن و راحت برای انجام پرداخت های ارزی آنلاین.

ما مفتخریم کلیه پرداخت های مشتریان را توسط نرم افزار تحت وب خود سازماندهی کنیم. مشتریان ما خدماتی نظیر پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های علمی، هزینه انتشار مقالات علمی، رزرو هتل و خرید بلیط، پرداخت هزینه های مهاجرتی، تایید مدارک علمی، هزینه آزمون های خارجی و غیره را با استفاده از این ابزار آنلاین دریافت می کنند.

در راستای بهبود سطح بهره مندی مشتریان محترم از خدمات ما، درخواست خدمات و پرداخت ریالی آنلاین ثبت می گردد و همه مراحل از جمله اعلان نرخ به صورت دقیق و شفاف صورت می پذیرد.

مراحل کار در دانش پرداخت طوری طراحی شده است که کاربر به آسانی نوع پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کند و روند را مرحله به مرحله تا پایان انجام پرداخت ارزی به صورت کاملا آنلاین انجام دهد.

مجوز ها:

دانش پرداخت با نام صرافی دانش (Danesh Exchange) با شماره M21060070 (در اداره ناظر بر فعالیت های مالی در کشور کانادا) ثبت می باشد.

دارای مجوز رسمی استخراج ارز دیجیتال از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران – شناسه : 177228261883