پرداخت هزینه های دانشجویی خارج کشور

پرداخت هزینه‌های دانشجویی خارج کشور، به دلیل وجود تحریم‌های بین‌المللی مهم‌ترین چالش دانشجویان ایرانی است. در‌صورتی‌که نیاز به پرداخت هزینه پیش ثبت نام یا اپلیکیشن فی دانشگاه، شهریه، آزمون‌های بین‌المللی، ارزیابی مدارک دانشگاه و شرکت در کنفرانس‌ها و چاپ مقالات علمی دارید، می‌توانید از خدمات ویژه دانش پرداخت استفاده کنید.

پرداخت پیش ثبت نام یا اپلیکیشن فی دانشگاه

بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا برای اخذ پذیرش و بررسی مدارک، از دانشجو مبلغی دریافت می‌کنند. معمولاً برای بررسی مدارک هویتی و شخصی، مدارک تحصیلی و سوابق کار، بررسی نمرات آزمون‌ها، توصیه‌نامه و انگیزه‌نامه، و بسیاری از موارد دیگر باید مبلغ مورد نظر دانشگاه مقصد را به صورت ارزی پرداخت نمایید. اپلیکیشن فی دارای یک فرم است که شما می‌توانید آن را به صورت آنلاین پر کنید و سپس پرداخت دانشگاه خارجی را انجام دهید.

شما می‌توانید هزینه پرداخت دانشگاه خارجی مربوط به 2 تا 3 رشته تحصیلی را در قالب اپلیکیشن فی پرداخت کنید. شما باید پرداخت خود را از طریق مستر کارت، ویزا کارت و پی پال انجام دهید. علاوه بر این، امکان پرداخت از طریق حواله‌های بانکی، به‌صورت آفلاین نیز وجود دارد. اگر پرداخت هزینه اپلیکیشن فی برای شما سخت است می‌توانید با کمک دانش پرداخت این کار را انجام دهید. شما حتی می‌توانید از طریق پرداخت درگاه‌های بانکی، مبلغ مورد نظر را واریز کنید تا فرآیند پرداخت پیش ثبت نام شما توسط دانش پرداخت انجام شود.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در پرداخت دانشگاه خارجی باید به آن دقت کنید این است که پرداخت اپلیکیشن فی غیر قابل بازگشت است؛ بنابراین شما باید پرداخت خود را از طریق یک تیم متخصص و با سابقه انجام دهید. تیم دانش پرداخت در زمینه خدمات ارزی بسیار حرفه‌ای است و با سرعت بسیار بالا کار پرداخت پیش ثبت نام یا اپلیکیشن فی دانشگاه شما را انجام خواهد داد. ضمن اینکه پرداخت اپلیکیشن فی با کمترین کارمزد در این مجموعه انجام می‌شود.


هزینه پردازش مقاله و شرکت در کنفرانس

پرداخت شهریه به یورو پوند و دلار

هزینه پردازش مقاله و شرکت در کنفرانس

گاهی نیاز است پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه ترم اول خود را قبل از آغاز ترم تحصیلی دانشگاه مورد نظر پرداخت کنید. این موضوع ممکن است برای شما چالش برانگیز باشد. در واقع به دلیل وجود تحریم‌ها امکان انتقال مستقیم شهریه دانشگاه به حساب دانشگاه مقصد وجود ندارد. همچنین بسیاری از دانشجویان، دارای حساب‌های ارزی نیستند و امکان پرداخت هزینه شهریه دانشگاه خارجی را ندارند. شما می‌توانید پرداخت شهریه دانشگاه خارجی به‌صورت یورو، پوند و دلار خود را از طریق مجموعه دانش پرداخت ثبت نمایید تا پرداخت ارزی شما به وسیله این مجموعه معتبر انجام شود.

با دانش پرداخت از مزایای زیر در پرداخت دانشگاه خارجی بهره‌مند خواهید شد.

با دانش پرداخت شما میتوانید کلیه روش های معمول پرداخت مانند ویزا، مستر کارت ، پی پال، وسترن یونیون و یا انتقال بانکی را بصورت آنلاین انجام دهید.

هزینه مناسب

بسیاری از هزینه‌ها از جمله کارمزد ارائه خدمات و انتقال وجه، هزینه‌های صدور و افتتاح حساب و … می‌توانند هزینه‌های دانشجو را افزایش دهند. مجموعه دانش پرداخت با قیمت مناسب و به‌صرفه و با کم‌ترین کارمزد امکان پرداخت ارز شهریه دانشجو در قالب پوند، دلار و یورو را فراهم می‌کند.

سرعت پرداخت

سرعت بالا در پرداخت دانشگاه خارجی اهمیت زیادی دارد. بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا بر روی زمان پرداخت شهریه حساسیت دارند؛ بنابراین شما باید در زمان مشخص، شهریه را پرداخت کنید تا دچار عواقب دیرکرد نشوید. در‌صورتی‌که نیاز ضروری به ارسال پول و یا پرداخت شهریه دارید بهترین گزینه برای شما دانش پرداخت خواهد بود!

سهولت انتقال

مراجعه حضوری به صرافی، بانک و موسسات مختلف می‌تواند برای بسیاری از دانشجویان، سخت و البته زمان‌بر باشد. استفاده از خدمات دیجیتالی و آنلاین برخی از موسسات می‌تواند باعث سهولت در انتقال شود.

امنیت و اعتماد

پرداخت شهریه شما با امنیت بالا انجام خواهد شد؛ زیرا یک تیم متعهد و آشنا با تراکنش‌های مالی و ارزی در مجموعه حضور دارند و بر اساس قوانین جهانی اقدام به پرداخت شهریه می‌کنند. دانشجویان و خانواده‌های گرامی با سپردن پول خود به دانش پرداخت با خیالی آسوده نظاره‌گر پرداخت شهریه‌های خود به صورت دلار، یورو و پوند خواهند بود.

پرداخت آزمون های بین المللی

بسیاری از دانشگاه‌های بین‌المللی برای اخذ پذیرش از شما مدارک برخی از آزمون‌های بین‌المللی مانند تافل، GRE، PMI، PTE و سایر مدارک مورد نیاز دانشگاه را درخواست می‌کنند. این آزمون‌ها بین‌المللی هستند و شما برای شرکت در آن‌ها باید هزینه‌های مربوطه را به دلار، یورو و یا پوند پرداخت نمایید.

برای پرداخت دانشگاه خارجی مربوط به هزینه آزمون‌های بین‌المللی از طریق دانش پرداخت مراحل زیر انجام خواهد شد.

ثبت نام

قبل از پرداخت هزینه‌ها باید اطلاعات خود را در سایت تکمیل کنید تا پرداخت شما با امنیت بیشتری صورت بپذیرد.

انتخاب آزمون

پس از ثبت نام در سایت باید بر روی گزینه ثبت نام آزمون‌های بین المللی که مورد نظر شما است کلیک نمایید.

پرداخت

شما باید مبلغ پرداخت دانشگاه خارجی را وارد نمایید. شما با انتخاب هر مبلغ ارزی، معادل ریالی آن را مشاهده خواهید کرد که باید آن را از طریق درگاه‌های بانکی و یا سایر روش‌ها در دانش پرداخت، پرداخت نمایید.

بعد از انجام مراحل بالا با خیالی آسوده و راحت می‌توانید به سراغ آماده شدن برای برگزاری آزمون خود بروید.

در واقع هرجای دنیا که نیاز به شرکت در هر آزمونی داشته باشید پرداخت آن از طریق مجموعه دانش پرداخت انجام خواهد شد؛ پس شما می‌توانید تمام تمرکز خود را بر روی موفقیت در آزمون بگذارید!

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک دانشگاهی

بسیاری از مدارک تحصیلی و ارسالی شما برای دانشگاه‌های آمریکا و کانادا نیاز به ارزیابی، تأییدیه و معادل‌سازی خواهند داشت. تمامی این کارها از طریق موسسه WES انجام خواهد شد. بسته به مدارک شما، میزان پرداختی به عنوان هزینه ارزیابی، تفاوت خواهد داشت.

برای پرداخت هزینه این موسسه می‌توانید از روش‌های پرداخت آفلاین مانند حواله، چک و یا پرفکت‌مانی استفاده کنید. البته توصیه دانش پرداخت استفاده از روش‌های آنلاین و سریع است. با پرداخت از طریق دانش پرداخت می‌توانید تمامی هزینه‌های ارزیابی مدارک خود را بدون محدودیت انجام دهید.

سرعت بالا

تمامی سفارش‌های شما بعد از انجام پرداخت هزینه ارزیابی در کمتر از چند ساعت انجام خواهد شد.

مطمئن

تیم دانش پرداخت با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه پرداخت دانشگاه خارجی و خدمات ارزی توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را به دست آورد.

پشتیبانی

از زمان ثبت نام و ثبت سفارش تا پرداخت و بعد از آن پشتیبانی‌های لازم از شما به عمل خواهد آمد.

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس ها و چاپ مقالات علمی

شما برای اخذ پذیرش، پیدا کردن فرصت‌های شغلی مختلف و پیشرفت روز‌افزون، به چاپ مقالات علمی و شرکت در کنفرانس‌های مختلف نیاز دارید. شرکت در کنفرانس‌ها و چاپ مقالات علمی نیازمند پرداخت هزینه‌های مختلفی است که باید آن‌ها را پرداخت نمایید.
برای پرداخت دانشگاه خارجی و هزینه شرکت در کنفرانس‌ها و چاپ مقالات علمی مراحل زیر را در دانش پرداخت دنبال خواهید کرد:

پس از ثبت نام ، با انتخاب گزینه ویزا و مستر کارت پس از انجام محاسبه هزینه ، می توانید به سادگی مراحل را دنبال نمایید تا به قسمت ورود اطلاعات پرداخت ارزی برسید. سپس کافیست لینک صفه پرداخت را وارد نمایید تا سفارش پرداخت شما ثبت شود و به صفحه پرداخت هزینه هدایت شوید.

image

۱- مقدار را انتخاب نماييد

روش پرداخت ویزا و مسترکارت و مقدار مورد نظر را انتخاب کنيد تا هزينه پرداخت ارزی آنلاین محاسبه شود

image

۲- اطلاعات صفحه پرداخت را بدهيد

با کليک بر روي “ادامه” جزييات فاکتور خود را ملاحظه کنيد و اطلاعات پرداخت خود و توضیحات لازم برای پرداخت را مشخص کنيد

image

۳- هزینه را پرداخت کنید

پس از تاييد، پيش فاکتور به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد و می توانید هزينه را آنلاين پرداخت نماييد. پرداخت ویزا یا مسترکارت شما در روند انجام قرار مي گيرد و در زمان مقرر رسيد براي شما ارسال مي شود.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرداخت دانشگاه خارجی از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت دانش پرداخت با کارشناسان در ارتباط باشید.