پرداخت های پی پال PayPal

پی پال لوگو

حسابهای پیپال این شرکت، همگی مربوط به افراد حقیقی یا حقوقی بوده که اقامت معتبر در خارج از کشور دارند. از این حساب ها تنها تراکنشهای مختلف افراد و موسسات قابل اطمینان و اعتبار انجام می شود؛ بنابراین، ریسک مسدود شدن این حساب ها بسیار پایین است.

در حال حاضر مطمئن ترین روش استفاده از خدمات پی پال این است که حساب مربوط به افرادی باشد که در صورت اعمال محدودیت ها توسط پی پال، آنها می توانند با ارسال مدارک، حساب خود را مجددا به گردش درآورد.

اگر شما پرداختی دارید که از طریق پی پال قابل انجام است، و یا قصد شارژ حساب پی پال خود را دارید، کافیست آن را به ما بسپارید تا در همان روز انجام شود

مراحل ارسال و یا پرداخت با پی پال به شرح زیر است:

  1. ابتدا در دانش پرداخت ثبت نام کنید
  2. از طریق محاسبه گر نسبت به محاسبه هزینه اقدام کنید
  3. اطلاعات حساب گیرنده و یا صفحه پرداخت را وارد نمایید و نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید
  4. پرداخت شما در همان روز کاری تکمیل می شود و رسید آن در حساب کاربری شما در اختیارتان قرار می گیرد
پرداخت پی پال
image

۱- مقدار را انتخاب نماييد

روش پرداخت پی پال و مقدار مورد نظر را انتخاب کنيد تا هزينه پرداخت ارزی آنلاین محاسبه شود

image

۲- اطلاعات صفحه پرداخت یا گیرنده را بدهيد

با کليک بر روي “ادامه” جزييات فاکتور خود را ملاحظه کنيد و اطلاعات پرداخت خود و توضیحات لازم برای پرداخت را مشخص کنيد

image

۳- هزینه را پرداخت کنید

پس از تاييد، پيش فاکتور به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد و می توانید هزينه را آنلاين پرداخت نماييد. پرداخت پی پال شما در روند انجام قرار مي گيرد و در زمان مقرر رسيد براي شما ارسال مي شود.

پرسش های متداول پی پال

می توانیم حساب پی پل شخصی باز کنیم؟

برای باز کردن حساب پی پل افراد نیازمند داشتن حساب بانکی خارج از کشور می باشد و یا حداقل نیازمند داشتن یک کارت اعتباری ویزا و یا مستر کار می باشند.  سوالی که به وجود می آید آیا با داشتن یک کارت هدیه می توان حساب پیپال باز کرد؟ پاسخ کوتاه به این سوال بلی است اما هر کسی که با حساب پی پل کار کرده باشد به خوبی می داند که بعد از انجام  تعداد مشخصی تراکنش، پی پال حساب اشخاص را به صورت موقت مسدود می کند و از آن ها درخواست اطلاعات شناسایی می نماید.

چگونه با دانش پرداخت پرداخت پی پال خود را انجام دهم؟

شما با ثبت نام در سایت، با انتخاب گزینه پی پال پس از انجام محاسبه هزینه ، می توانید به سادگی مراحل را دنبال نمایید تا به قسمت ورود اطلاعات گیرنده برسید. سپس کافیست آی دی پی پل گیرنده و یا لینک صفه پرداخت را وارد نمایید تا پرداخت شما را انجام دهیم.

خطرات حساب پیپل

در این مرحله اگر شما اطلاعات شناسایی معتبر مبنی بر اقامت شما در یکی از کشورهایی که پی پال در در آنها به صورت رسمی سرویس ارائه می کند نداشته باشید حساب پیپال شما، به همراه کلیه موجودی آن مسدود خواهد شد.  بنابراین ریسک داشتن حساب پی پال برای افرادی که در داخل ایران زندگی می کنند آنقدر بالاست که زیان و ضرر ناشی از مسدود شدن حساب معمولا و منطقا افراد را از داشتن حساب پی پال مصرف می کند.

چه تفاوتی بین پی پال و کارت های ویزا و مستر وجود دارد؟

برخلاف امنیت نسبی داشتن یک ویزا کارت و یا مستر کارت برای یک ایرانی که معمولاً افراد می‌توانند با خیال آسوده تا آخرین دلار موجود در کارت اعتباری خود را خرج نمایند، پی پل قوانین بسیار سختگیرانه تری دارد و کلیه تراکنش ها را توسط الگوریتم های هوش مصنوعی تحلیل می نماید. در صورت احتمال  وجود ارتباط بین حساب افراد و عملیات مشکوک، سریعاً نسبت به مسدود کردن حساب اقدام می نماید و درخواست ارسال مدارک می کند.

آیا می توان حساب را رفع محدودیت کرد؟

ممکن است شما یک سری از مدارک را پیشاپیش آماده نموده باشید. مدارکی مانند قبض آب، برق، و غیره که نشان‌ دهنده اقامت شما در کشور مورد ادعای شما باشد اما هیچ محدودیتی برای نوع مدارک درخواستی از سوی آنها وجود ندارد. از صورت حساب بانکی گرفته تا تصویر ویزا و یا مستر کارت شما، هر مدرکی را آنها می‌توانند طلب کند. نکته جالب توجه این است که آنها می‌توانند تراکنش‌های شما را ابطال کنند و مبالغی که به حساب شما منتقل شده  و یا شما به حساب دیگران منتقل کرده اید را بازگردانند.

امن ترین روش پرداخت با پی پل چیست؟

در حال حاضر مطمئن ترین روش استفاده از خدمات پی پل این است که حساب‌ها مربوط به افرادی باشد که در صورت اعمال محدودیت ها توسط پی پال، آنها می توانند با ارسال مدارک، حساب خود را مجددا به گردش درآورد. حسابهای پیپال این شرکت، همگی مربوط به افراد حقیقی یا حقوقی بوده که اقامت معتبر در خارج از کشور دارند. از این حساب ها تنها تراکنشهای مختلف افراد و موسسات قابل اطمینان و اعتبار انجام می شود؛ بنابراین، ریسک مسدود شدن این حساب ها بسیار پایین است.